Absolventi 2015–2018

Třídní učitelka Mgr. Marta Židková

Bačová Libuše, Bielíková Zuzana, Čápková Petra, Dočkalová Johana, Floriánová Petra, Grimová Petra, Hasoňová Klára, Hegerová Barbora, Hrdinová Daniela, Humlová Kateřina, Kališová Petra, Křepelová Hana, Marková Natálie, Nečas Václav, Petrášová Markéta, Píšťková Martina, Sedláková Jitka, Škarková Tereza, Švábenská Petra, Švarc Jakub, Tesařová Zdeňka

 

Absolventi 2014–2017

Třídní učitelka Mgr. Renáta Michálková

Baštová Julie, Bolf Bedřich, Drčková Michaela, Dvořáková Blanka, Freibergová Sabina, Gavendová Aneta, Heroutová Iveta, Horáčková Jolana, Jelínková Lenka, Jindrová Hana, Jurkovská Ivana, Krajíčková Vendula, Kubíčková Andrea, Machálková Barbora, Neveselá Sandra, Nováková Nikola, Novotná Hana, Pelikánová Martina, Škvařilová Lucie, Šulcová Diana, Trundová Kristýna, Velebová Eliška, Vetešková Lenka, Vlasáková Denisa

 

Absolventi 2013–2016

Třídní učitel Mgr. Jan Vybíral

Brucknerová Veronika, Drápalová Svatava, Effenbergerová Markéta, Erbenová Iveta, Fajmon Kamil, Gilarová Nela, Hanušová Petra, Havránková Iveta, Hloušková Kristýna, Kalousová Petra, Klonová Žaneta, Korcová Ivana, Kučmová Pavlína, Melicharová Veronika, Mlčoušková Markéta, Nešporová Veronika, Pavlíková Soňa, Richterová Vendula, Smetanová Veronika, Smrkovská Jana, Ševčíková Lenka, Štěpanovská Klára, Vartová Miroslava, Zahrádková Terezie

 

Absolventi 2012–2015

Třídní učitelka Mgr. Hana Netočná

Bazalová Michaela, Bilíčková Klára, Blatná Kateřina, Borková Martina, Ďugová Marie, Eichlerová Barbora, Gregorová Lucie, Havlová Kateřina, Chytryč Olha, Jurníková Nikol, Koníčková Barbora, Kostihová Dagmar, Kratochvilová Marie, Lukešová Michaela, Macoun Miroslav, Malcová Michaela, Motyčková Tereza, Novotná Anna, Šmardová Stanislava, Trčková Kateřina, Václavíková Lucie, Váhalová Kristýna, Vláčilová Veronika, Veselá Eliška

 

Absolventi 2011–2014

Třídní učitelka Mgr. Renáta Michálková

Dofková Michaela, Dvořáková Martina, Ellingerová Jana, Janoušek Samuel, Kochlíková Zuzana, Kroutilová Iveta, Kučerová Iveta, Lehká Kristýna, Mouková Žaneta, Muselíková Hana, Mynaříková Aneta, Novotná Eva, Ondříšková Linda, Ošlejšková Romana, Procházková Martina, Rauš Jiří, Svitáková Žaneta, Tazbírková Marie, Voříšek Jiří, Zlámalová Eva

 

Absolventi 2010–2013

Třídní učitel Mgr. Jan Vybíral

Bauerová Tereza, Bracková Veronika, Bušová Jana, Ficuová Pavlína, Fuksová Leona, Grulichová Darina, Havlásková Alena, Hloušková Erika, Horáková Lenka, Ichová Veronika, Judasová Veronika, Kašpárková Gabriela, Konzal Filip, Koudelková Ilona, Kozel Tomáš, Kvarda David, Machovcová Kristýna, Necidová Jana, Němcová Kristýna, Osladilová Michala, Posoldová Bohuslava, Procházka Vojtěch, Růžičková Veronika, Stria Robin, Šášková Markéta, Škařupová Kristýna, Štefanová Eliška, Tomášek Jiří, Vinská Jana, Vojáčková Milada, Zemanová Pavlína, Zlatníková Monika

 

Absolventi 2009–2012

Třídní učitelka Mgr. Hana Netočná

Ambrosová Eva, Benešová Monika, Březinová Zuzana, Danielová Pavla, Dobrovolná Hana, Dobrovská Veronika, Dvořáčková Hana, Fialová Petra, Hájková Kateřina, Horká Veronika, Jeřábková Martina, Jobánková Veronika, Kolaříková Sabina, Krbílková Pavlína, Krchňavá Pavla, Kučerová Magdalena, Kvapilová Denisa, Lásková Petra, Machalová Lucie, Minaříková Žaneta, Mizerová Nikola, Otavová Šárka, Pacnerová Alžběta, Pokorná Anna, Rafajová Eva, Rozmarová Monika, Soukupová Karolina, Špaleková Monika, Tlačbabová Anežka, Valachová Kateřina, Vavřinová Blanka, Vondrová Milena

 

Absolventi 2008–2011

Třídní učitelka Mgr. Jana Kašparová

Cásek Dalibor, Gregrová Lenka, Gruberová Monika, Ivančinová Andrea, Jirgalová Kateřina, Konečná Jitka, Krulišová Lenka, Kučerová Kristýna, Marková Ivana, Novohradská Markéta, Pelíšková Milada, Petrusková Terezie, Polčáková Nikola, Řičánková Simona, Svobodová Eva, Slámová Eliška, Slámová Barbora

 

Absolventi 2007–2010

Třídní učitel Mgr. Jan Vybíral

Böhmová Šárka, Brabcová Petra, Emmertová Terezie, Esterková Zuzana, Gregorová Lenka, Honsigová Lucie, Husák Pavel, Jaborníková Ivana, Jarolímková Markéta, Kamencová Martina, Lukšová Eliška, Mottlová Hana, Němcová Jitka, Peťová Petra, Plisková Petra, Polednová Lenka, Raveánová Andrea, Rothová Martina, Řihánková Marie, Slaninová Jana, Svobodová Ivana, Tolášová Ivana, Utěkalová Alice, Zoufalá Eliška

 

Absolventi 2006–2009

Třídní učitelka JUDr. Iva Kernová

Bieliková Petra, Čermáková Kamila, Dubská Monika, Havelková Ludmila, Holubová Zuzana, Horáková Karolina, Horňáčková Ludmila, Konvalinová Marcela, Kouřilová Tamara, Králová Tamara, Kratochvíl Michal, Mahovská Kateřina, Marek Petr, Mateja Jiří, Písaříková Jana, Pluhařík Miloslav, Škurková Kateřina, Šubrtová Michaela, Veselá Marie, Vojtová Zdeňka

 

Absolventi 2005–2008

Třídní učitelka Mgr. Jana Kašparová

Daňková Kamila, Doležal Gustav, Fiedlerová Marie, Gilarová Bronislava, Horáčková Daniela, Horňáková Lucie, Hroch Jakub, Hubáčková Jitka, Jakubková Lucie, Joanidisová Marta, Klečková Alena, Kneslová Lucie, Malý Jaroslav, Mlatecová Pavlína, Mottlová Petra, Nešporová Monika, Novotná Kristína, Novotný Karel, Petrůj Pavel, Podsedníková Leona, Pochylá Veronika, Pokorná Helena, Rožnovská Kateřina, Stehlíková Lenka, Šenkeříková Denisa, Štelcová Petra, Urbánková Eva

 

Absolventi 2004–2007

Třídní učitel Mgr. Jan Vybíral

Buchta Václav, Čechovský Zdeněk, Dočková Iva, Dömény Tomáš, Dvořáková Petra, Esterková Lucie, Fišerová Hana, Fuksová Zuzana, Glenz Ignaz Xaver-Ewald, Hanuš Jan, Hejzlarová Lucie, Hrdličková Milena, Kořanová Lenka, Kubaláková Hana, Laštůvková Monika, Lelková Veronika, Marková Jana, Matuška David, Pelikánová Veronika, Řičánková Zuzana, Salavová Jana, Sochorová Vendula, Staňová Martina, Veinlichová Pavla, Vozárová Žaneta, Zemánková Jana, Živna Tomáš

 

Absolventi 2003–2006

Třídní učitelka JUDr. Iva Kernová

Čadilová Veronika, Danková Veronika, Dusbabová Radka, Ferdan Ondřej, Hlavínová Hana, Hofrová Kateřina, Hradecká Markéta, Jakešová Markéta, Klugerová Michala, Kocmanová Michaela, Kohl Tomáš, Luklová Ivana, Luňáčková Klára, Mašková Kateřina, Nohava Stanislav, Otavová Mlada, Petřeková Michaela, Prchalová Jiřina, Sedláková Martina, Sotolářová Kateřina, Šicnerová Hana, Štěrba Sebastian, Tučková Veronika, Ustohalová Radka, Vitulová Dana, Wujčíková Jana, Zachová Veronika, Zhánělová Milada, Žáková Magdalena, Ždánská Lucie, Ženíšková Helena

 

Absolventi 2002–2005

Třídní učitelka Mgr. Jana Kašparová

Bartáková Hana, Cvečková Pavla, Davidová Anna, Ficová Zdeňka, Frodlová Simona, Havlíčková Jiřina, Hlávková Eva, Hodečková Michaela, Jilichová Ivana, Kern Václav, Kleiberová Zuzana, Kliment Julius, Korbelářová Markéta, Kozubíková Zlata, Kramářová Eva, Miler Patrik, Musilová Michaela, Němcová Barbora, Pařízková Kristýna, Plhal Ondřej, Skotáková Dagmar, Sládečková Lenka, Šilhánková Jana, Tichá Lucie, Vránová Martina

 

Absolventi 2001–2004

Třídní učitelé Mgr. Jan Vybíral a JUDr. Iva Kernová

Baláš Ondřej, Boháčková Petra, Dostálková Martina, Galda Tomáš, Goliášová Magda, Holubářová Táňa, Kachlířová Miroslava, Kalina Tomáš, Kernová Věra, Kislerová Eva, Kuchařová Jana, Kykrychová Martina, Lantošová Marcela, Malík Petr, Neumann Petr, Nováček Jiří, Novotný Jiří, Popelářová Eva, Popovská Jana, Sedláčková Monika, Smolinská Miriam, Stejskalová Iva, Švec Jan, Šubertová Jana, Tesař Michal, Vlček Jiří

 

Absolventi 2000–2003

Třídní učitelka Mgr. Jana Kašparová

Cásková Martina, Hodaňová Dana, Chromá Lenka, Ilievová Marta, Jarošová Jana, Klímová Markéta, Kočí Petra, Kubíčková Kateřina, Kubínová Martina, Macková Kristina, Masaryková Eva, Muchová Veronika, Netík Vojtěch, Paulíková Jitka, Pluskalová Veronika, Ptáček Ladislav, Sapáková Iva, Sehnalová Renata, Stárková Jana, Šafaříková Lenka, Šenkapounová Irena, Šmída David, Španielová Jana, Šulcová Zdeňka, Zemanová Gabriela, Zobačová Jana

 

Absolventi 1999–2002

Třídní učitelka JUDr. Iva Kernová

Bednářová Martina, Brázdilová Ludmila, Císařová Zdeňka, Citová Markéta, Coufalová Zdeňka, Cupáková Kateřina, Čechová Veronika, Fafílek Ivo, Hájková Jana, Hlásenská Nora, Hloušek Roman, Hoferková Klára, Kachlířová Soňa, Kittel Martin, Kohoutková Monika, Kohoutová Věra, Kolmanová Alena, Málková Kateřina, Nocarová Kateřina, Planá Ivana, Pražáková Lenka, Rolečková Jitka, Rudá Kateřina, Seifertová Monika, Smetanová Magda, Šitinová Petra, Trčková Bronislava, Varmužová Jana, Vlachová Pavlína, Vybíralová Zuzana, Vraspír Jan

 

Absolventi 1998–2001

Třídní učitelka Mgr. Klára Zronková

Antlová Marcela, Bača Ondřej, Danielová Petra, Gajdošová Eva, Hluchá Magdalena, Houdková Martina, Chyczyiová Jana, Kernová Marta, Gráfová Miroslava, Letochová Marta, Marteliová Lenka, Navrátilová Sylvie, Nikodémová Petra, Nováčková Jana, Relichová Jitka, Romanová Martina, Soukupová Eva, Vávrová Hana, Sychrová Daniela, Šimon Petr, Tesařová Tereza, Zahradník Petr, Zettíková Eliška

 

Absolventi 1997–2000

Třídní učitelka Mgr. Jana Kašparová

Aronová Marie, Drahná Ivana, Geržová Květa, Hampapová Klára, Holečková Leona, Hortová Alice, Kořistková Miroslava, Kyncl Tomáš, Oravová Monika, Oujezdská Jarmila, Palátová Zdeňka, Pavlasová Petra, Pavlíček Marian, Plná Martina, Prouzová Sandra, Selucká Jitka, Texlerová Petra, Veselá Jiřina, Volkmerová Kateřina, Zavřelová Marika

 

Absolventi 1996–1999

Třídní učitelka JUDr. Iva Kernová

Bílková Jana, Dobrovolná Pavla, Endlicher Otto, Facková Lucie, Hledíková Zuzana, Holeňová Petra, Hrušková Marie, Hřebačková Markéta, Chadimová Daniela, Chejnovská Miroslava, Kasperová Světla, Knedlová Petra, Kořínková Renata, Koukolová Michaela, Nájemníková Jitka, Páleníčková Kateřina, Pohanková Petra, Popovská Dagmar, Procházková Pavla, Schovancová Petra, Sotorníková Iveta, Šindelářová Martina, Švandová Jitka, Štarhová Jarmila, Tomková Šárka, Thálová Lydie, Vávra Luděk, Zemanová Jana, Zitová Iva

 

Absolventi Evangelické akademie v letech 1991–1997