Informace pro účastníky kurzů

 

Kde se kurzy konají?

V budově Evangelické akademie, VOŠ sociálně právní, Opletalova 6, Brno – 2. patro (v případě zamčených dveří zvoňte na „Evangelická akademie, kancelář“). Budova se nachází v centru Brna, poblíž zastávky Česká (tramvaje č. 3, 4, 5, 6, 12) – mapa je zde.

 

Jak a do kdy je třeba se registrovat?

Kurzy probíhají zpravidla ve středu, registrace na kurzy možná vždy do pátku předchozího týdne prostřednictvím formuláře na webu Evangelické akademie.

 

Jak se kurz platí?

Po vaší registraci na kurz standardně zasíláme zálohovou fakturu. Prosíme o její brzké uhrazení. V případě registrace několik dní před kurzem zálohovou fakturu nezasíláme. Po skončení kurzu zasíláme (standardně nulovou) koncovou fakturu.

 

Co když se po registraci nemůžu kurzu účastnit?

Přihláška přes registrační formulář je závazná. Jestliže se nemůžete zúčastnit, prosíme o včasné odhlášení na vzdelavani@eabrno.cz. Při odhlášení od soboty v týdnu předchozím před konáním kurzu anebo absenci bez odhlášení fakturujeme celou částku kurzovného.

 

Jaký je časový harmonogram?

Osmihodinové kurzy trvají 8 vyučovacích hodin obvykle v rozmezí 9.00–17.00 hodin, více informací je v přehledu aktuálních kurzů.

 

Jak je to s občerstvením?

Součástí kurzu je malé občerstvení, voda, káva, čaj. Během obědové pauzy lze navštívit některou z restaurací v okolí školy. Je také možné přinést si vlastní oběd (lednička a mikrovlnná trouba jsou k dispozici).

 

Bonus pro studenty a učitele EA

Studenti Evangelické akademie, VOŠ sociálně právní, a SZŠ Evangelické akademie mají 50% slevu na kurzovném. Vyučující těchto dvou škol mají nárok na dva osmihodinové kurzy během jednoho školního roku zdarma.