Aktuality

Dankovice

 

Tak jsme letos opět vyrazili směr Daňkovice! A s velkou chutí, jelikož v minulých letech nám pobyty v oblíbeném penzionu hatily různé pohromy. Kvůli covidu jsme je museli rušit nebo posouvat na téměř letní termíny. A když vloni v září penzion vyhořel, museli jsme najít náhradu pro plánovaný výjezd celé školy během pouhých tří dnů… Letos už ale vše proběhlo normálně a bez obtíží. Obdivovali jsme nově zrekonstruované prostory a užili si tradičně výbornou kuchyni.

První ročník absolvoval adaptační kurz s Eliškou Kučerovou a Václavem Vydrou (vyučujícími osobnostně sociálního výcviku), Tomášem Kozlem (učí teorie a metody sociální práce) a třídní učitelkou Irenou Holou. Ostatní studenti se věnovali kolokviím o ročníkových a absolventských pracích, vzdělávali se, dělali výlety do okolí a večer se družili se spolužáky z jiných ročníků.

Daňkovice nám letos dopřály krásné, skoro letní počasí, a tak se spousta aktivit mohla odehrávat venku. Dokonce jsme jeden večer strávili o táborového ohně. Program byl letos vyvážený, pedagogické i socializační cíle pobytu byly splněny. Atmosféra byla skvělá. Koneckonců se o ní můžete přesvědčit na přiložených fotkách nebo na videu, které zkušeně sestříhala Natálie z prvního ročníku. Těšíme se na příště!

Daňkovice 2023
« 1 z 2 »